Loreal Rujlar... | Bir Buket Kozmetik

Loreal Rujlar...

/ 1 comment
 Sahip olduğum en az ürün ruj herhalde, nedense hem kolay bitiremiyorum hem de çabuk bozulacak diye çok fazla almayı tercih etmiyorum. Mesela bir süre önce Elca dan 2 tane Bobbie Brown ruj aldım . Elimde iyi marka ruj bulunsun bari dedim.Hata yapmışım.Çok kısa zamanda kokuları değişti.  Onun dışında bu Loreal made for me rujları  kozmetik tutkumun ilk başlarında yani yaklaşık 1 sene önce aldım . O zamanki bilgisizliğimle bunlara gereksiz bir para verdim.Neden gereksiz çünkü çok pahalı 30-35 tl arası diye hatırlıyorum. Yani üstüne biraz eklenip başka markalarda alınabilir. Bunun dışında bu rujlar bence harika, yumuşak kremsi, opak, kokuları çok güzel üstelik  kalıcı... Keşke drugstore markasına göre böyle pahalı olmasaydı.
Elimdeki renklere gelirsek ; en üsteki 280 numara Made for me chocolate nudes for burnettes yani esmerler için
ortadaki  290 numara made for me intense for blondes sarışınlar için

en son renk ise 294 made for me intense for dark blondes koyu sarışınlar için

böyle sınıflandırmışlar bence gereksiz bir yaklaşım kendinize yakıştırdığınız rengi kullanabilirsiniz.
kahve olan rengi günlük olarak sıkça kullanıyorum, alttaki mercan rengi bence süper biraz daha iddalı onu da ruh halime göre ara sıra zevkle kullanıyorum yaz için çok güzel bir renk. Koyu pembe renge gelince yine çok güzel bir renk ama ben bunu bir düğün için almıştım aynı renk oje ve siyah beyaz elbise ile kullandım onun dışında gündüz kullanamadım.
Bu arada renklerin arkalarında isimleride yazıyormuş. 280 espresso&chocolate- 290 plum passion-294 burning sunset.1 yorum:

  1. Hepsi de çok güzel ama dediğin gibi bitmek bilmiyor üstüne insanın aldıkça alası geliyor, malum renkli kozmetik denen şey oldukça cezbedici...

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.