Golden Rose Kahverengi Oje... | Bir Buket Kozmetik

Golden Rose Kahverengi Oje...

/ 2 commentsBloglardaki ve Youtube daki renk renk ojeleri bayılarak takip ediyorum ama ben ne yazık ki oje konusunda çok eski kafalıyım. Hatta lise yıllarında kırmızıdan bile nefret ettiğimi hatırlıyorum.


Bu sene çok büyük bir hevesle mercan rengi oje arayışına girdim .Hangisini aldıysam rahat edemedim , sürdüğümde başkasının eliymiş gibi geldi ve vaz geçtim bu sevdadan.
Benim severek kullandığım renkler açık uçuk pembeler , 319 tarzı rakı beyazları, tabiki kırmızı ve bordo, ve taupe, grimsi tonlar , kahve ve belki mürdüm tonları.İşte bu hevesle Golden Rosedan renklerine bayıldığım bu 4 ojeyi aldım.Mercanı tabi yine benimseyemedim , onun dışındaki renkler çok güzel yanlız ojelerin kalitesi hayal kırıklığı yaratıyor. Sürülmesi zor 2. gün uçlarından çıkmaya başladı ve sanırım yaklaşık 4 liraydı. Yani Pastelin ojeleri 1.90- 2 lira ve çok daha kaliteli.Renklerinin hatrına kullanmaya çalışacağım. Bir daha almam sanırım. Kahve olan da tam kışa uygun bir renk 174 numara, mercan olan 157,taupe 171,kırmızı 129.
Yine de renkleri çok severseniz 1 tane alıp deneyin belki siz seversiniz.

2 yorum:

  1. güzel günlerde kullan,bende çok seviyorum bu renkleri,hergün değiştirdiğim için değiştirmesem kaç günde uçlarının gittiğini bilmiyorum :(

    YanıtlayınSil
  2. güle güle kullan,ben sürdüğümde kabarcıklar olduğu için bir daha sürmedim :/

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.