Makyaj Çantamdakiler | Bir Buket Kozmetik

Makyaj Çantamdakiler

/ Leave a Comment
Pazar gecesi arkadaşımda kalınca yanıma aldıklarımı paylaşmak istedim.
Makyaj çantamı çok seviyorum, orta boy içine bir sürü şey alıyor.Elcadan almıştım Bobbi Brown içinden tam boy 4 tane harika fırça çıkmıştı çok severk kullanıyorum hepsini dün Elcaya uğradığımda bu yoktu ama Bobbi Brownın bir kaç tane benzer seti vardı, sürekli takip edip bakmak lazım.
Fırçalarla başlıcak olursak iyi fırçalarımı yanımda taşımaya kıyamıyorum çünkü kesin kaybederim ben,göz fırçalarım eco tools ve marrionaud hiçte fena değiller gayet güzel iş görüyorlar, biraz daha yumuşak olabilirlerdi gibi sanki...yüz için 2 fırça taşıyorum pudra fırçası ve allık/bronzer yaymak için da vinci fırça ,ayrıca görünen minik sünger parçasıda kapatıcımı yedirmek için, gossmakeupartisten görüp bende üçgen süngeri kopardım böylece dokulu bir yapısı oldu.
Dove deodorantım, The Body Shop yüz spreyim, Pure Beauty pudram ve resme eklemeyi unuttuğum Guerlain bronzerim yanımda hepsinden diğer yazılarımda bahsetmiştim.
Blooting Paperlarım hep çantamda zaten.Deneme boyu olan Benefit That Gal Primer taşıması kolay oluyor yine mini boy Mac Zoom Lash maskaram, Dr. Murad kapatıcım, Too Faced Shadow Insurance ki yazın bunsuz far süremiyorum. Watsons Lip Butter, She ruj , Elf stick allık taşıması pratik minicik evet yağlı cilt için krem allık süper uyumlu değil ama çok çok azıcık sürüyorum hafif bir renk versin diye. Ve kendi uydurduğum paletim kendisi bir Starbucks nane paketi içinde de 3 adet inglot var .
Bunlar dışında yanıma yüz temizleme vs almıyorum çünkü arkadaşımın evinde hepsi var hatta diş fırçam bile o yüzden yüküm azalıyor :)

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.