Bitirdiklerim... | Bir Buket Kozmetik

Bitirdiklerim...

/ 1 comment


Bitirdiğim ürünler postu yazmayı çok seviyorum,daha doğrusu ürünleri bitirip yeni ürünler denemeye bayılıyorum.Bu seferkinide bir an evvel yapıp sakladığım ürün paketlerinde kurtulmak istedim.
Uni eye disc: pratik aslında ama çok sevmedim, bir daha almam, elimde geçen sezonki sephora indiriminden aldığım versiyonu var birde onu denicem.
Olay active hydrating :severek kullandım , fiyatı çok uygun şimdi yine olayın jel şeklinde olan nemlendiricisine başladım, bunuda tekrar alabilirim.
Refer Whitening Tough Spots Cream: Bunu dirseklerimdeki koyuluklar yüzünden almıştım çok güzel kokuyor, hafif beyazlatma özelliği var ama sürekli kullanmak lazım ve pahalı bir kremdi.
Pembe maske :Daha önce yazısını yazmıştım.Ben memnun kalmadım.
Watsons nose pore tape: Bunlarda mucize yaratmıyor ama ben sıkça kullanıyorum , 1-2 siyah nokta azaltsa o bile kar benim için.
I am eye makeup remover:I am ürünleri sadece migroslarda satılıyor, bu losyon kıvamında bir ürün ve yağsız fena değil tekrar alınabilinir.
Neutrogena makeup remover: Sevmedim ama bitirdim, aferin bana..bir daha almam.
LaRoche-Posay EffactlarK: Güzel bir nemlendirici, yağlı ciltler için ama nedense bazen cildimi hafiften yaktı ....kararsızım
Yves Rocher tonik: Matlaştırıcı ve arındırıcı yağlı ve karma ciltler uygun , sevdiğim bir ürün hatta şu sıra tonik olarak sadece gül suyu kullanıyorum o yüzden tekrar bundan alacağım sanırım.
Neutrogena pink grapefruit daily scrub: Bu üründen twitterda o kadar şikayet ettim ki , şimdide iyi bir yönünü söylemem lazım , günlük peeling olarak çok güzel taneleri minik cilde zarar vermiyor ama çok kötü kokusu ekşi ekşi, yine de kokusunu sevenlerde var, koklayıp öyle alın derim ben.

1 yorum:

  1. pembe maskeyi her kullanımdan sonra fotoladım ben gözle görülmese de detaylı bakınca işe yarıyor gibi ama senin kullandığından kaynaklanabilir;mesela kardeşim farmalife kullandı onda sivilce çıktı baya:S:S pembe yalan da umut hırsızlığı iştee:D:D

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.