Sephora indirimi | Bir Buket Kozmetik

Sephora indirimi

/ 3 comments
Sephora bu sene beni çok üzdü , ne hayallerim vardı oysa geçen indirimde 3 büyük torba alışveriş yapmıştım benefit setler , too faced ürünleri , cargo hiç biri yoktu .Hadi sadece Sephora indirimi yapıyorsunuz bari biraz daha çok çeşit koyun.Neler vardı 2 tane genç kızlar için incikli cincinkli set 20-25 tl bakmadım bile fazla, 3-4 renk tekli far , bolca gloss, göz kalemi , eyeliner vs.
ilgimi çekmedikleri için pek bakmadım açıkçası sadece bu fırçaya bayıldım hem rengi hem işlevi çokta yumuşacık hatta bir tane daha al sakla diyor yedekleyici ruhum ama almıcam ne gerek var bu eskiyene kadar yıllar geçer . Far fırça kısmıda çok güzel allık fırçasıda .İsteyen pudra fırçası olarak kullanabilir tabi ama benim koca suratım için biraz küçük o yüzden allık fırçası olacak. 2 adet dudak kalemi aldım 3tl idi. üstteki renk 129 vişne çürüğü altaki kahve ise 119 kahverengi ben seviyorum b minik kalemleri 3 tl ye alınır indirim dışında almam tabi. Sephora neden sadece bu ürünleri koydu indirime acaba, bence kesin yurtdışı alışveriş yasağı yüzünden nasılsa dışardan alamıcaklar iyi markaları neden indirime koyayım demiştir. Ayıp ama bizede yazık...

3 yorum:

  1. güle güle kullan fırçaya bende bayıldım hatta benimde 1 tane daha alasım var ama bende almıycam:D zaten zor eskiyo fırçalar.

    YanıtlayınSil
  2. 224 dakika acaba alsakmı fırçalardan birer tane daha ...lol

    YanıtlayınSil
  3. Fırçanın rengi muhteşemm :)) bayıldımm :))

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.