Oriflame Hair Pure Balance VS. Sephora Hair Volume | Bir Buket Kozmetik

Oriflame Hair Pure Balance VS. Sephora Hair Volume

/ 3 comments

İnce yapılı ve çabuk yağlanan saçlarım var neyazık ki genetik yapacak bişey yok, ama youtube herkesin kullandığı şu kuru şampuanlara aklımı takmıştım, 3-5 dolarlık bişey için Amerikaya sipariş vermek garip geldi ,Türkiyede bulamadım sonra bir gün Sephorada karşıma çıktı. Waterfree express shampoo diyor ama bildiğiniz kuru şampuan ve 25 tl.Evet pahalı ama denemek istedim. Saçımı yıkadığım ilk gün açık bırakıyorum ama ertesi gün biraz yapışmış oluyor, hele kışın hergün yıkamak imkansız işte o arada saçınızı yıkamadığınız günlerde bu kurtarıcınız oluyor yinede 2 günden fazla kullanmanızı önermem ben denemedim ama sağlıklı olmayacağı kesin. Gelelim Oriflame versiyonuna Sephora tam bitmek üzereyken tesadüfen gördüm ve indirimdeydi 9.90 tl aldım normal fiyatı da sanırım 14.90 tl idi . İkiside 150 ml.
ikiside güzel kokuyor , ve işin özünde ikiside işe yarıyor ama sephoranınkini nedense daha çok sevdim, krepe yaptığınızda daha iyi volume veriyor ve daha uzun süre aynı şekilde kalıyor yinede fiyatına göre oriflame de iyi iş çıkarmış .Hangisini tekrar alırsın derseniz sanırım oriflame çünkü arada iki kattan fazla fiyat farkı var ve krepe yapıp saçlarımı kocaman kabartmıyacağıma göre onu tercih etmemde bir sakınca yok :)

3 yorum:

  1. ben de almayı düşünüyorum ama oriflame'den alışveriş yapmıyorum, sephora da çok uzak kalıyor acaba başka markalarda var mı biliyor musun ?

    YanıtlayınSil
  2. ben sadece bu ikisine rastladım, ama haklısın oriflame satıcısı bulmak için çok uğraştım ,illa üye yapmaya çalışıyorlar, değişik bir yerde bulursam mutlaka buraya yazarım ...

    YanıtlayınSil
  3. bende aldım bugün indirimden 10tlye düşmüştü

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.