Makyaj Malzemeleri Saklama Önerileri ve Muji Alışverişi | Bir Buket Kozmetik

Makyaj Malzemeleri Saklama Önerileri ve Muji Alışverişi

/ 1 comment

MUJİ BİLGİSİ
Muji'nin Anlamı
Muji adı, Japonca "markasız kaliteli ürünler" anlamına gelen "Mujirushi Ryohin"in kısaltmasından geliyor.
Muji Ürünleri
Muji 7000'den fazla ürün çeşidine sahip. İşte bazı ürün başlıkları:
Kırtasiye - Mobilya - Mutfak Eşyaları - Seyahat Aksesuarları - Kişisel Bakım Malzemeleri - Tekstil Ürünleri - Yararlı Ev Aletleri - Hediyelik Eşyalar - Kamp Malzemeleri
Dünyanın En Bilinen Markasız Markası
Muji ambalaj ve ürünlerinde Muji markasına ilişkin hiçbir logo göremezsiniz. Tüm Muji ürünleri mağaza raflarında sadece temel ürün bilgisi ve fiyat etiketi ile sergilenir.
"Markasız" olmak, Muji'nin, markalaşma adına yapılacak masraflarının üretime aktarılmasına ve ürün tasarımına yoğunlaşmasına yardım eder. Muji yönetiminin ısrarla savunduğu ilke şudur: "Markalar ve markalama dıştan gelen bir unsurdur. Tüketicilere kişisel bilinirlik dışında özel bir fayda sağlamaz. Muji'nin özellikle önem verdiği, ürünün en temel formudur."

www.muji.com.tr den alınmıştır.
Ben MUJİ ye bayılıyorum ,herşeyi almak isiyorum bu dükkanda, herşey o kadar yalın ve sadeki
artık muji.com.tr den de sipariş verebiliyorsunuz ya da benim gibi nişantaşı mağazasını ziyaret edebilirsiniz, çalışanlar saygılı güler yüzlü ve yardımcı ,evet fiyatlar biraz yüksek gelebilir ilk bakışta ama 3 gün boyunca % 20 indirim var .Ben aşırı pahalı olmayan ürünleri makyaj malzemelerimi saklamak için kullanıyorum şeffaf olmaları çok işime yarıyor doğrusu .


Bugünkü alışverişmdeki küçük kalemlik 4.5 lira, küçük huni pompa ve kaşık seti sanırım 3.5 tu, 3 bölmeli bu kutunun ise içindeki ayraçları çıkabiliyor. 15-16 lira civarıydı üstünede %20 indirim aldım.
Bu resimde aldıklarımı nasıl kullandığımı görüyorsunuz rujlar için çok kullanışlı oldu. Beyaz kulak çubuklarının durduğu kutuyu ise daha önce almıştım.2-3 lira bişeydi.Bu da benim sevgili çekmecelerim , 2li 2 adet , üst üste istediğniz kadar koyabilirsiniz üstekinin kapağı açılabiliyorama ben kapalı kullanmayı tercih ediyorum şok ama şok memnunum , eğer sizinde böyle şeylere ihtiyacınız varsa kaçırmayın bu indirimi ...

1 yorum:

  1. Bayılıyorum senin şu pratik hallerine hem de çok estetik duruyorlar odanda :)) güle güle kullan hepsini :))

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.